Renewi

Circulaire haakarmoplossing op een volledig elektrisch voertuig.

Klant
Renewi
Waarom Rondaan?
Remanufacturing en duurzame inzet van bestaande systemen
Wanneer?
Maart 2024
Branche
Afvalinzameling & Recycling
Duurzaam, circulair en klaar voor de binnenstad

VDL haakarmsysteem op Fuso eCanter (100% elektrisch)

Voor Renewi realiseerde Rondaan een bijzondere en toekomstgerichte opbouw: een 100% elektrische Fuso eCanter, voorzien van een 5-tons VDL haakarmsysteem. Vanuit een circulaire gedachte is ervoor gekozen om een bestaand haakarmsysteem te demonteren en over te bouwen op het nieuwe voertuig (remanufacturing).

 

Rondaan heeft het haakarmsysteem volledig gedemonteerd, alle onderdelen gecontroleerd en waar nodig gerepareerd, geconserveerd of vervangen. Hierdoor wordt de levenscyclus van het systeem aanzienlijk verlengd en behouden de gebruikte grondstoffen langdurig hun waarde.

 

Om het voertuig geschikt te maken voor intensieve inzet in de binnenstad van Utrecht, zijn rondom extra voorzieningen gemonteerd. Bij de uitvoering van dit project heeft Rondaan grotendeels gebruikgemaakt van energie uit het eigen zonnepark, waardoor ook tijdens de productie de CO₂-uitstoot wordt gereduceerd. Een concreet voorbeeld van duurzame techniek in de praktijk.

Renewi 1 1 e1768386419477
Projectspecificaties

Specificaties over het project

100% elektrische Fuso eCanter

5-tons VDL haakarmsysteem

Remanufacturing van bestaand haakarmsysteem

Extra voorzieningen voor binnenstedelijk gebruik

Productie grotendeels op eigen opgewekte zonne-energie

Projectfoto’s

Laat u inspireren

image_0
image_1
image_2
image_3
Opgeleverde projecten

Dit hebben we ook opgeleverd

Ga naar Westra BV pagina
Bouw & industrie
Lichte bedrijfswagens
Open laadbak
Westra BV

Benieuwd wat dit voor uw situatie betekent?

Geen standaardvraagstukken, geen standaardoplossingen. We laten u graag zien wat er mogelijk is in uw praktijk.

Jan Sake Rondaan
Jan Sake Rondaan
Verkoopdirecteur